Strona główna > O nas > Kontakt i lokalizacje

Kontakt i lokalizacje

Centrala: +359 2 8134 200

Biuro Administracyjne

5 Lachezar Stanchev Str.
Sopharma Business Towers
building A, fl. 11
1756 Sofia
Tel. +3592 8134 319
Fax +3592 8134 141

Zlatka Dorkova

Osoba kontaktowa w sprawie wadliwych produktów
Tel.:(02) 4055 652, (02) 8134 652
Fax: (02) 936 03 61
Tel. kom.:(+359)889890594
E-mail: zdorkova@sopharma.bg

Rada Dyrektorów

Prezes

O. Donev, PhD
Prezes Zarządu oraz Dyrektor Wykonawczy
Tel:(02) 4055 253,(02) 4055 328, (02) 8134 253, 8134 328
Fax: (02) 936 02 86
E-mail: mail@sopharma.bg

Zastępca Prezesa

V. Stoeva
Zastępca Prezesa Zarządu
Tel:(02) 4055 353, (02) 8134 353
Fax: (02) 936 80 12
E-mail: vstoeva@sopharma.bg

Członkowie:

I. Badinski
Tel:(02) 4055 410, (02) 8134 410
E-mail: badinski@sopharma.bg

Niezależni członkowie:


O. Palaveev
A. Tchaouchev

Zarządzanie

I. Badinski
Dyrektor "współpracy i licencji"
Tel:(02) 4055 410, (02) 8134 410
E-mail: badinski@sopharma.bg

B. Borisov
Dyrektor finansowy
Tel:(02) 4055 165, (02) 8134 165
E-mail: bborisov@sopharma.bg

P. Viatcheva
Dyrektor "Relacje Inwestorskie"
Tel:(02) 4055 523, (02) 8134 523
E-mail: ir@sopharma.bg

S. Donev
Dyrektor “Rozwój Biznesu”
Tel:(02) 4055 532, (02) 8134 532
E-mail: sdonev@sopharma.bg


R. Ivanov, MPharm
Dyrektor "Relacje instytucjonalne"
Tel:(02) 4055 460, (02) 8134 460
Fax: (02) 936 02 86
E-mail: rivanov@sopharma.bg

E. Joffe
Dyrektor "Zarządzanie Jakością"
Tel: (02) 936 20 31
Fax: (02) 936 05 74
E-mail: ella@sopharma.bg

I. Kolev
Dyrektor "kwestie techniczne"
Tel:(02) 4055 306, (02) 8134 306
Fax: (02) 936 02 89
E-mail: kolev@sopharma.bg

I. Kralev
Zastępca Dyrektora Finansowego
Tel:(02) 4055 861, (02) 8134 861
E-mail: ikralev@sopharma.bg


E. Krasteva
Dyrektor "Reklama i Komunikacja Korporacyjna"
Tel:(02) 4055 553, (02) 8134 553
E-mail: media@sopharma.bg

M. Minkov
Dyrektor "kwestie produkcyjne"
Tel:(02) 4055 305, (02) 8134 305
Fax: (02) 936 02 89
E-mail: minkov@sopharma.bg

E. Mihailova
Kierownik Zakładu Produkcyjnego
Tel:(02) 4055 574, (02) 8134 574
E-mail: emihailova@sopharma.bg

S. Naidenov
Dyrektor "Koordynacja produkcji"
Tel:(02) 4055 640, (02) 8134 640
Fax: 936 14 00
E-mail: snaydenov@sopharma.bg

R. Peicheva
Dyrektor "własność intelektualna"
Tel:(02) 4055 260, (02) 8134 260
Fax: (02) 936 15 00
E-mail: rpeycheva@sopharma.bg

I. Petkova
Główny księgowy
Tel:(02) 4055 216, (02) 813 42 16
Fax: (02) 936 20 53
E-mail: jpetkova@sopharma.bg

N. Ruschev
Dyrektor Bezpieczeństwa
Tel:(02) 4055 838, (02) 8134 838
Fax: (02) 936 15 00
E-mail: nruschev@sopharma.bg

S. Panayotova
Dyrektor "Logistyka"
Tel:(02) 4055 808
E-mail: spanayotova@sopharma.bg

I. Todorov
Dyrektor ds. Biznesu międzynarodowego
E-mail: intodorov@sopharma.bg

Zasoby ludzkie

E. Tchakarova
Zasoby ludzkie
Tel:(02) 4055 401, (02) 8134 401
E-mail: etchakarova@sopharma.bg

Medyczna i Prawna Obsługa Organów Nadzoru

E. Karashevska

Dział "Przepisy europejskie"
Przewodniczący
Tel: (02) 817 75 88
Fax: (02) 974 37 59
E-mail: EKarashevska@sopharma.bg

Sv. Spasova
Departament Bezpieczeństwa Leków
Przewodniczący, wykwalifikowana osoba odpowiedzialna za nadzór nad bezpieczeństwem farmakoterapii
Tel: +359 2 8177 589
Fax: (02) 974 37 59
E-mail: sdspasova@sopharma.bg 

Zarządzanie jakością


Ella Ioffe
Dyrektor  Departamentu Zarządzania Jakością
Tel.: (02) 81 77 500
Fax: (02) 875 50 71


B. Ginchin
Szef "Zapewnienia Jakości"
Tel:(02) 4055 164, (02) 8134 164
E-mail: bguintchin@sopharma.bg


Katia Hrystowa
Dział kontroli jakości
Tel.: (02) 81 34 453


Swetłana Zachariewa
Dział rozwoju i technologii farmaceutyków
Tel.: (02) 81 77 401